Moda wraca

Moda zmienia się, to naturalne. Style pojawiają się, mijają i powtórnie powracają po paru latach.

Lata siedemdziesiąte zeszłego stulecia to, w kwestii spodni moda na tzw.: dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na dzwony powróciła w dziewiątej dekadzie zeszłego wieku. Ponownie ostatnio gdzieniegdzie widać ten krój.

W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku popularne były nader wąskie i trochę za krótkie spodnie. Ta tendencja znowu powróciła w ostatnich latach. Była częścią stylu nazywanego slim, który charakteryzował się również opiętymi marynarkami.

W czwartej dekadzie zeszłego stulecia modne były bardzo obfite marynarki i wielce szerokie – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tej mody były garnitury w osiemdziesiątych latach ubiegłego wieku i w kolejnej dekadzie. Natomiast spodnie jeansowe to w latach dziewięćdziesiątych nadmienione wyżej dzwony.

Czwarta dekada zeszłego wieku to, w temacie fryzur męskich moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Owa moda powróciła powtórnie w latach dziewięćdziesiątych i niedawno, słowem na początku lat dwudziestych naszego stulecia znowu widać ten trend.

https://dantex-moda.pl