Odrobaczanie przewodu pokarmowego domowymi sposobami


https://maxisuplementy.pl/detoxic-opinie-dzialanie-cena/


Domowe sposoby na usunięcie robaków z przewodu pokarmowego

Czosnek
Czosnek to warzywo o fenomenalnych cechach. Warzywo to jest naturalnym antybiotykiem, bowiem wykazuje się oddziaływaniem przeciwgrzybiczym, przeciwrobaczym, antybakteryjnym. Spożywać go można w formie naturalnej. Można tworzyć różnorakie specyfiki na podwalinie czosnku z dodatkiem innych składników. Można po prostu rozgnieść lub zetrzeć ząbek czosnku, rozprowadzić tą masę na chleb z masłem i dodać nieco soli. Trzeba uważać jednakowoż na działanie obniżające ciśnienie, może być ono bardzo mocne. Pół ząbka, ząbek czosnku dziennie – to ilości które wydają się być bezpieczne.

Olej kokosowy z czosnkiem i cebulą
Do sześciu łyżek oleju kokosowego należy dodać roztarty ząbek czosnku oraz jedną, cebulę czerwoną. Jeść powinno się do czasu ustąpienia objawów.

Dieta oparta na jabłkach
Stosowanie diety ma trwać jeden tydzień. Nie stosuje się jej dla dzieci. Jabłkowa dieta to znakomity sposób na detoksykację organizmu. Fundamentalna zasada tej diety to spożywanie znacznej ilości jabłek oraz picie soku jabłkowego. W dniu czwartym należy spożyć czosnek – może być w formie naturalnej lub w formie kapsułki. Włączamy w tym dniu owoc papai lub sok z tego owocu. Do końca diety spożywamy jabłka, sok z jabłek i jemy czosnek. Dietę może uzupełnić herbata z mięty pieprzowej oraz pestki dyni z oliwą z oliwek. Do tego cały czas powinno się pić sporo wody celem wypłukiwania robaków i trucizn z organizmu.

Oregano
Oregano występuje w dwóch postaciach: suszu i olejku. Susz znany jest doskonale jako przyprawa bądź herbata. Olejek ma sporo różnorodnych przeznaczeń, nie tylko jako suplement. Ma on działanie antyseptyczne, antygrzybicze, antywirusowe, przeciwrobacze. Należy też do pierwszej dziesiątki naturalnych antyoksydantów. Badania pokazały też, iż wspomaga on apoptozę (obumieranie) komórek nowotworowych. Olejek z oregano można zatem stosować przy zwalczaniu infekcji bakteryjnych (np. górnych dróg oddechowych), przeziębień, kaszlu, jako wspomaganie w kuracjach odrobaczających (usuwa pasożyty, gdyż zmienia środowisko wewnętrzne gospodarza), antygrzybiczych czy przeciwwirusowych (opryszczka). Doskonale wspomaga wszelakie terapie antytrądzikowe.
Istotne jest, by nie aplikować go bezpośrednio na skórę czy błonę śluzową oraz pamiętać o tym, że oleje nie rozpuszczają się w wodzie, dlatego należy krople olejku podawać na kostce cukru, łyżeczce miodu czy z porcją mleka, jogurtu a najlepiej z sokiem pomidorowym z niewielką ilością oliwy.
Kuracji tymże olejkiem nie powinno się stosować non stop, ponieważ wyjałowi on jelito. Kuracji winno towarzyszyć zażywanie probiotyku.